? İtalya'da eğitim için yetkili adres Pianeta Italia - İtalya'da Eğitim ve Danışmanlık | Hakkımızda

Pianeta Italia Eğitim ve Danışmanlık

İtalya’daki tüm eğitimler için danışmanlık hizmeti veriyoruz: üniversite, yüksek lisans, master, doktora programları, İtalya’da italyanca kursları, yaz okulları, sertifika programlarına katılmak isteyenlere İtalya’ daki eğitim seçeneklerini, okulları ve bu okulların sunduğu imkanları aktarabilmek amacındayız.

Daha kaliteli ve kapsamlı hizmet verebilmek için sadece İtalya ve italyanca üzerine odaklı çalışıyoruz. Türkiye’de tüm İtalyan devlet üniversiteleri için danışmanlık hizmetleri veren tek kurum olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.

İtalya’daki özel üniversitelerin ve lider güzel sanatlar akademilerinin resmi temsilcisiyiz.

ROMA TOR VERGATA DEVLET ÜNİVERSİTESİ resmi temsilciliğini yürütüyoruz.

PIANETA ITALIA olarak, italyan üniversiteleri başvurularında öğrencilerimizi başvurabilecekleri bölümler, üniversiteler, giriş şartları, sınav koşulları, İtalya’da yaşam ve italyan eğitim sistemi konularında bilgilendirir ve onların tüm başvuru prosedürünü, bölüm tercihi ve başvurusundan, konsolosluktaki diploma denklik ve evrak teslimatına kadar takip ederiz.

Üniversite ve kurs başvurularında öğrencilerimizle aynı şehirde bulunma şartı olmaksızın, Türkiye’nin her şehrine ve hatta KKTC öğrencilerine hizmet verebiliyoruz.

PIANETA ITALIA olarak, öğrencinin İtalya ve İtalya’da eğitim üzerine tüm bilgi ve destek ihtiyacını karşılarken aynı anda italyanca kurslarımızla da italyanca öğrenmek isteyenlere hizmet vermekteyiz.

İşte bu açılardan İtalya’da eğitim almayı hedefleyenlerin tüm hizmetleri tek noktada alabilecekleri bir merkez olmaktan mutluyuz.

  Bilgi İçin Hemen Arayın